Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Intel Rapid Storage Technology (RAID Enterprise) Preinstall Driv

Intel Rapid Storage Technology (RAID Enterprise) Preinstall Driv to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 254
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: RSTe_Win7_8_64bit_3.5.0.1...

[inne wersje programu Intel Rapid Storage Technology (RAID Enterprise) Preinstall Driv]
Intel Rapid Storage Technology (RAID Enterprise) Preinstall Driv jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki INTEL.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Intel Rapid Storage Technology (RAID Enterprise) Preinstall Driv, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Samsung NP550P5C Notebook HECI Driver 8.0.0.1262 for XP czy Lenovo ThinkCentre M92 Intel Onboard Display Driver 8.15.10.2752. Intel Rapid Storage Technology (RAID Enterprise) Preinstall Driv to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.