Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asus X44C Notebook Elantech Touchpad Driver 8.0.5.1 for Windows

Asus X44C Notebook Elantech Touchpad Driver 8.0.5.1 for Windows jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Elantech.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 524
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Elantech
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Touchpad_Elantech_Win7_32...

[inne wersje programu Asus X44C Notebook Elantech Touchpad Driver 8.0.5.1 for Windows ]
Asus X44C Notebook Elantech Touchpad Driver 8.0.5.1 for Windows to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Elantech.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Asus X44C Notebook Elantech Touchpad Driver 8.0.5.1 for Windows , warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania MSI CX61 0ND Notebook Elantech Multi Touchpad Driver 8.0.5.7 lub HP Pavilion HDX9002TX AuthenTec AES2501 Fingerprint Sensor Drive. Asus X44C Notebook Elantech Touchpad Driver 8.0.5.1 for Windows poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.