Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

VideoCacheView (64-bit) 2.37

VideoCacheView to aplikacja umożliwiająca zapisywanie filmów ze stron www. Nadto pozwala na odtwarzanie ich bezpośrednio z cache przeglądarek.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 300
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: NirSoft
Rozmiar: 118 KB
Nazwa pliku: videocacheview-x64.zip

[inne wersje programu VideoCacheView (64-bit)]
VideoCacheView to aplikacja, która przyda się osobom często oglądającym filmiki w Internecie. Umożliwia ona zapisanie klipu na twardy dysk i późniejszego obejrzenia go bez konieczności podłączania się do sieci. Automatycznie skanuje pamięć podręczną przeglądarek (Internet Explorer oraz używających silnik Gecko, jak Firefox), skąd pobiera pliki. Jeśli mamy zainstalowany w systemie odtwarzacz .flv, możemy oglądać film bezpośrednio ze wspomnianej pamięci, bez konieczności zapisywania go.

VideoCacheView jest aplikacją przenośną, nie wymagającą instalacji w systemie operacyjnym. Po uruchomieniu program skanuje pamięci podręczne i umożliwia nam oglądanie, odtwarzanie oraz kopiowanie znalezionych filmów. Możemy też wkleić adres strony z klipem – program pobierze z niej film. W najnowszym wydaniu poprawiono bugi związane z Firefoxem, dodano opcję 'Auto Size Columns+Headers'.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.