Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Process Explorer 15.23

Process Explorer to darmowy program, zaprojektowany do profesjonalnego zarządzania ustawieniami i statystkami systemu operacyjnego, dzięki czemu standardowy Menadżer zdań nie będzie już potrzebny

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 431
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Sysinternals
Rozmiar: 1.15 MB
Nazwa pliku: ProcessExplorer.zip

[inne wersje programu Process Explorer]
Process Explorer to darmowy program, zaprojektowany do profesjonalnego zarządzania ustawieniami i statystkami systemu operacyjnego Windows, dzięki czemu standardowy Menadżer Zadań nie będzie już potrzebny. Aplikacja ta potrafi wyświetlać listę uruchomionych procesów wraz ze szczegółowymi informacjami(ścieżka dostępu, użytkownik, ustawienia bezpieczeństwa itp.) dotyczącymi wykorzystywanych przez dane procesy zasobów. Główne okno aplikacji Process Explorer zostało podzielone na dwie części - w górnej znajduje się pełna lista procesów, natomiast w dolnej, którą w każdym momencie możemy zamknąć pokazywane są dalsze informacje o każdym z nich (np. wykorzystywane biblioteki DLL).

Dodatkowo Process Explorer ma bardzo wydajną wyszukwiarkę, dzięki czemu w szybki sposób możemy znaleźć dany proces, po czym skonfigurować go w najlepszy dla nas sposób. W kolejnej wersji udało się wprowadzić kilka istotnych modyfikacji.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.