Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Biostar A68I-350 DELUXE Ver. 6.x ATI SATA AHCI Preinstall Driver

Biostar A68I-350 DELUXE Ver. 6.x ATI SATA AHCI Preinstall Driver to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki AMD.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 323
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: W7.zip

[inne wersje programu Biostar A68I-350 DELUXE Ver. 6.x ATI SATA AHCI Preinstall Driver]
Biostar A68I-350 DELUXE Ver. 6.x ATI SATA AHCI Preinstall Driver to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma AMD.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Oprócz Biostar A68I-350 DELUXE Ver. 6.x ATI SATA AHCI Preinstall Driver, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Asrock Z77 Extreme4 BIOS 1.90 lub Asus P8Z77-V PRO/THUNDERBOLT ASMedia USB 3.0 Driver 1.14.3.0. Aplikacja Biostar A68I-350 DELUXE Ver. 6.x ATI SATA AHCI Preinstall Driver może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.