Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

FastStone Capture Portable 7.3

FastStone Capture Portable to wygodne narzędzie do tworzenia zrzutów ekranu. Wyposażone jest w sporo użytecznych funkcji.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 386
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: Fast Stone Soft
Rozmiar: 2.5 MB
Nazwa pliku: FSCapture73.zip

[inne wersje programu FastStone Capture Portable]
FastStone Capture Portable to prosty i wygodny w obsłudze „łapacz ekranów”, który po uruchomieniu widnieje w postaci pływającego okienka i pozycji w zasobniku systemowym. Zaletą programu jest możliwość zdefiniowania skrótu klawiszowego do przechwytywania ekranu, a także domyślnego sposobu – program potrafi m.in. pobierać swobodnie zakreślony fragment ekranu oraz tzw. obiekty, co jest cenne w przypadku aplikacji ze skomplikowanym interfejsem. Ekran może być wyświetlony na podglądzie, przeniesiony do schowka lub zapisany w pliku (obsługiwanie formaty: BMP, GIF, JPEG, PCX, PNG, TGA, TIFF oraz PDF).

FastStone Capture Portable posiada możliwość prostej edycji obrazu (przycięcie, zmiana kontrastu, jasności), dodawania znaków wodnych. Program współpracuje z konfiguracją wielomonitorową. Aplikacja nie wymaga instalacji w systemie operacyjnym.

W najnowszej wersji dodano opcję nagrywania z mikrofonu i głośników w tym samym czasie oraz powtórzenie ostatnio zapisanego obrazu.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.