Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Pale Moon 64-bit 15.1

Pale Moon to przeglądarka internetowa, powstała na bazie Firefoxa. Usunięto z niej jednak wszystkie zbędne i mało popularne elementy.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 260
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Moonchild Productions
Rozmiar: 15.82 MB
Nazwa pliku: palemoon-15.1-x64-install...

[inne wersje programu Pale Moon 64-bit]
Pale Moon to przeglądarka internetowa, która do złudzenia przypomina Mozilla Firefox. Nic w tym dziwnego, bowiem powstała ona w całości na bazie tej aplikacji, jednak różni się od oryginału kilkoma cechami. Przede wszystkim usunięto zbędne funkcje, co sprawia, ze program zużywa mniej pamięci RAM, przez co cały system działa szybciej. Jak chwalą się producenci, Pale Moon w stosunku do FF działa szybciej o 25%, ale – wyłącznie jeśli mamy wielordzeniowy procesor. Oczywiście mamy tu przeglądanie w kartach, wsparcie dla CSS3, HTML5 czy DOM. Nie ma jednak obsługi ActiveX, kontroli rodzicielskiej oraz kilku innych standardowych dla protoplasty elementów.

Pale Moon obsługuje wszystkie wtyczki napisane dla Firefoxa, więc można poszerzyć w każdej chwili funkcjonalność tej przeglądarki o dodatkowe możliwości. W najnowszej wersji usunięto szereg błędów. Od tej wersji w przypadku Windowsa XP wymagane jest posiadanie Service Packa 3. Prezentowana wersja przeglądarki przeznaczona jest na systemy 64 bitowe.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.