Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Comodo Dragon Internet Browser 21.2.0.0

Comodo Dragon Internet Browser to przeglądarka internetowa. Powstała na bazie popularnego Chrome, jednak stawia o wiele większy nacisk na bezpieczeństwo użytkownika.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 245
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Comodo Group, Inc.
Rozmiar: 31.12 MB
Nazwa pliku: DragonSetup_21.2.0.0.exe

[inne wersje programu Comodo Dragon Internet Browser]
Comodo Dragon Internet Browser to przeglądarka internetowa powstała na bazie popularnego Chrome. Co jednak odróżnia produkt Comodo od pierwowzoru stworzonego przez Google, to zwiększony nacisk na bezpieczeństwo użytkownika w sieci. Wprowadzono tu mechanizm bardzo dokładnego sprawdzania certyfikatów SSL, poprawności domen, a także blokowanie ciasteczek („cookies”) podczas przeglądania sieci w trybie Incognito.

Comodo Dragon Internet Browser jest kompatybilna z Chrome, dlatego też wszystkie wtyczki i dodatki do tej przeglądarki powinny działać również na niej. Szybkość otwierania stron WWW zapewnia silnik WebKit. Nadto producent gwarantuje, że przesiadka z innej przeglądarki na Comodo Dragon Internet Browser odbywa się całkowicie bezboleśnie.

W najnowszej wersji zaktualizowano silnik do Chromium 21.0.1180.89, zmieniono domyślną przeglądarkę oraz silnik wyszukiwarki na Yahoo, poprawiono bugi.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.