Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

StreamWriter Portable 4.2.0.0 Build 414

StreamWriter Portable to aplikacja pozwalająca na zapisywanie muzyki nadawanej strumieniowo. Posiada także własny edytor.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 454
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Alexander Nottelmann
Rozmiar: 2.4 MB
Nazwa pliku: streamwriter.zip

[inne wersje programu StreamWriter Portable]
StreamWriter Portable jest darmową aplikacją do zapisywania muzyki nadawanej przez radiostacje internetowe. Pozwala na zapisywanie audio w popularnych formatach MP3 i AAC. Możemy ustalić własną listę interesujących nas utworów, których zapis rozpocznie się automatycznie w momencie nadawania ich przez rozgłośnię. Program posiada wbudowany odtwarzacz audio oraz edytor, gdzie znajdziemy między innymi opcje dzielenia plików, możliwość przycinania utworów i inne. Jest to wersja przenośna, która nie wymaga instalacji na dysku. Program można uruchomić z dysku przenośnego lub pendriva.

StreamWriter pozwala także na tagowanie zapisanych plików. Jako że współpracuje z różnymi kodekami audio, nie musimy martwić się o jakość dźwięku po nagraniu i/lub obróbce. W nowym wydaniu dodano kolejne argumenty: "-datadir", "-tempdir", "-wishadd" oraz "-wishremove", opcję importowania pojedynczych plików, wprowadzono także liczne ulepszenia. Udało się także naprawić kilka mniejszych błędów.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.