Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Toshiba Satellite L350 Conexant Modem Region Select Utility 2.2.

Toshiba Satellite L350 Conexant Modem Region Select Utility 2.2. jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Others.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 195
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Others
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mrsu-20080908152339.ZIP

[inne wersje programu Toshiba Satellite L350 Conexant Modem Region Select Utility 2.2.]
Toshiba Satellite L350 Conexant Modem Region Select Utility 2.2. jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Others.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Asus P8Z77-V LE PLUS Intel USB 3.0 Driver 1.0.4.220 i Toshiba Satellite C660D Realtek Card Reader Driver 6.1.7600.3011. Toshiba Satellite L350 Conexant Modem Region Select Utility 2.2. poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.