Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkCentre M58p SUNIX Parallel Card Driver 1.0.3.64 for

Lenovo ThinkCentre M58p SUNIX Parallel Card Driver 1.0.3.64 for są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Others.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 221
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Others
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: a1par05us14.exe

[inne wersje programu Lenovo ThinkCentre M58p SUNIX Parallel Card Driver 1.0.3.64 for ]
Lenovo ThinkCentre M58p SUNIX Parallel Card Driver 1.0.3.64 for jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Others.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Lenovo ThinkCentre M58p SUNIX Parallel Card Driver 1.0.3.64 for , warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Brother DCP-8080DN BRAdmin Light Software 1.21.0002 lub Toshiba Satellite Pro P300D BIOS 2.80 for XP. Aplikacja Lenovo ThinkCentre M58p SUNIX Parallel Card Driver 1.0.3.64 for może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.