Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkCentre M58p TouchChip (Fingerprint) Patch Driver 1.2

Lenovo ThinkCentre M58p TouchChip (Fingerprint) Patch Driver 1.2 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Lenovo.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 508
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Lenovo
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: fpd64_1.2.0.194.msi

[inne wersje programu Lenovo ThinkCentre M58p TouchChip (Fingerprint) Patch Driver 1.2]
Lenovo ThinkCentre M58p TouchChip (Fingerprint) Patch Driver 1.2 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Lenovo.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Lenovo ThinkCentre M58p TouchChip (Fingerprint) Patch Driver 1.2, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Lenovo ThinkCentre M52e Flash BIOS (Diskette version) 2HKT13A czy Samsung NP530U3BI Series 5 Touchpad Driver 2.5.0.0 for XP. Aplikacja Lenovo ThinkCentre M58p TouchChip (Fingerprint) Patch Driver 1.2 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.