Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkCentre M58e TouchChip (Fingerprint) Patch Driver 1.2

Lenovo ThinkCentre M58e TouchChip (Fingerprint) Patch Driver 1.2 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Lenovo.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 135
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Lenovo
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: fpd64_1.2.0.194.msi

[inne wersje programu Lenovo ThinkCentre M58e TouchChip (Fingerprint) Patch Driver 1.2]
Lenovo ThinkCentre M58e TouchChip (Fingerprint) Patch Driver 1.2 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Lenovo.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Lenovo ThinkCentre M58e TouchChip (Fingerprint) Patch Driver 1.2 jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby TP-LINK TL-WR740N Router Firmware V4_110915 czy Toshiba Satellite C660D ATI Display Driver 8.761 for Windows 7. Lenovo ThinkCentre M58e TouchChip (Fingerprint) Patch Driver 1.2 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.