Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-970A-D3 (rev. 1.2) AMD SATA RAID Preinstall Driver 3

Gigabyte GA-970A-D3 (rev. 1.2) AMD SATA RAID Preinstall Driver 3 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma AMD.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 187
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_driver_amd_sa...

[inne wersje programu Gigabyte GA-970A-D3 (rev. 1.2) AMD SATA RAID Preinstall Driver 3]
Gigabyte GA-970A-D3 (rev. 1.2) AMD SATA RAID Preinstall Driver 3 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy AMD.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Gigabyte GA-970A-D3 (rev. 1.2) AMD SATA RAID Preinstall Driver 3, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Biostar H61MGC Ver. 6.6 Intel Display Driver 6.14.10.5337 for XP czy Asrock Z77 Extreme9 Atheros Bluetooth Driver 7.4.0.122 for Windo. Kod programu Gigabyte GA-970A-D3 (rev. 1.2) AMD SATA RAID Preinstall Driver 3 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.