Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

TeamViewer Portable 7.0.14484

TeamViewer Portable to aplikacja przeznaczona do zdalnej kontroli nad drugim komputerem. Świetnie nadaje się do zdalnego zarządzania lub pomocy.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 173
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: TeamViewer GmbH
Rozmiar: 7.64 MB
Nazwa pliku: TeamViewerPortable.zip

[inne wersje programu TeamViewer Portable]
TeamViewer Portable to oparta o VNC aplikacja do zdalnego dostępu do drugiego systemu. Jedną z jego największych zalet jest brak konieczności instalacji na dysku komputera. Wystarczy, że jest uruchomiony na obu łączących się maszynach. Program jest bezpłatny do zastosowań niekomercyjnych. Jest to wersja przenośna, która nie wymaga instalacji na dysku. Program można uruchomić bezpośrednio z dysku przenośnego.

TeamViewer Portable, to program bardzo prosty w obsłudze i konfiguracji. Posiada wsparcie do przesyłania plików za pośrednictwem FTP, a także każde połącznie posiada najwyższy standard zabezpieczeń wliczając w to połącznia SSL i HTTPS. Najnowsze wersje aplikacji posiadaj możliwość przeprowadzania konferencji audi-wideo przez komunikatory internetowe, przy jednoczesnym korzystaniu z wszelkich funkcji aplikacji. W kolejnej wersji wprowadzono nowy layout oraz szereg ciekawych modyfikacji. Udało się także wyeliminować kilka mniejszych bugów.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.