Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Lenovo ThinkCentre M58 TouchChip (Fingerprint) Patch Driver 1.2.

Lenovo ThinkCentre M58 TouchChip (Fingerprint) Patch Driver 1.2. to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Lenovo.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 300
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Lenovo
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: fpd64_1.2.0.194.msi

[inne wersje programu Lenovo ThinkCentre M58 TouchChip (Fingerprint) Patch Driver 1.2.]
Lenovo ThinkCentre M58 TouchChip (Fingerprint) Patch Driver 1.2. to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Lenovo.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Lenovo ThinkCentre M58 TouchChip (Fingerprint) Patch Driver 1.2., posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. MSI Z77A-GD80 Intel Display Driver 6.14.10.5400 for XP czy Dell Inspiron M4040 Notebook Conexant D400 Modem Diagnostics Uti. Lenovo ThinkCentre M58 TouchChip (Fingerprint) Patch Driver 1.2. poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.