Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Biostar H61MGC Ver. 6.6 Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall Driver

Biostar H61MGC Ver. 6.6 Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall Driver jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 271
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: F6flpy64_3.rar

[inne wersje programu Biostar H61MGC Ver. 6.6 Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall Driver ]
Biostar H61MGC Ver. 6.6 Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall Driver to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Biostar H61MGC Ver. 6.6 Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall Driver , warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Samsung NP530U4BI Series 5 BIOS 1.0.0.2 for Windows 7 lub HP HDX X18-1010TX Premium Notebook NVIDIA Display Driver 7.15.11. Biostar H61MGC Ver. 6.6 Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall Driver to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.