Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Sello 1.10.0

Sello to kompleksowy system sprzedaży na aukcjach internetowych. Obsługa obejmuje Allegro, eBay oraz ich zagranicznymi odpowiednikami.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 638
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: InsERT
Rozmiar: 48.06 MB
Nazwa pliku: Sello_1.10.0.exe

[inne wersje programu Sello]
Sello to system stworzony z myślą o tych, którzy sprzedają towary w serwisach aukcyjnych i poszukują wszechstronnego, a jednocześnie prostego narzędzia do obsługi aukcji internetowych. Program komunikuje się z serwisem Allegro.pl i eBay.pl oraz ich zagranicznymi odpowiednikami wspierając sprzedawcę na wszystkich etapach transakcji. Sello umożliwia szybkie przygotowanie serii aukcji i śledzenie ich przebiegu. Pozwala lepiej kontrolować płatności od klientów i zarządzać komentarzami. Pomaga przygotować paczki i stworzyć dla nich odpowiednie druki.

Sello umożliwia tworzenie serii listów za pomocą szablonów oraz automatyczne generowanie i wysyłanie wiadomości do kupujących (np. potwierdzenie otrzymania wpłaty, informacja o wysłaniu towaru itd.). Otrzymane e-maile zostają automatycznie podpięte do aukcji, transakcji, paczek i klientów.

Strefa Sello udostępnia klientom strony internetowe zawierające informacje o stanie realizacji transakcji. Za pośrednictwem tych stron klient może zmienić adres do wysyłki, poprosić o wystawienie faktury VAT lub wprowadzić uwagi, które zostaną przesłane bezpośrednio do transakcji w programie sprzedawcy.

Sello współpracuje z popularnym systemem sprzedaży Subiekt GT. Dzięki temu można sprzedawać towary z Subiekt GT na aukcjach internetowych, wystawiać faktury, paragony itp.

Nowości w wersji 1.10.0 to między innymi te nowości:Wersja 1.10.0 (17/07/2012)

- (Allegro) aktualizacja do najnowszej wersji WebApi, obsługującej między innymi „wysokie” numery aukcji, dodano obsługę parametrów zależnych specyficznych dla kategorii, dodano odnawianie sesji po jej wygaśnięciu w trakcie pobierania dużej ilości danych

- poprawiono błąd archiwizacji baz większych niż 4 GB (niektórych nie dało się zdearchiwizować).

- poprawiono mylący komunikat dotyczący uszkodzonego pliku archiwum.

- przyspieszono zapisywanie informacji o klientach pobieranych z serwisu aukcyjnego w specyficznych wypadkach.

- usunięto ograniczenie zapisywanych cen na aukcjach poniżej jedności.

- usunięto uciążliwe okno pojawiające się za każdym razem przy dodawaniu obrazka do opisu aukcji.

- i wiele innych
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.