Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

VMware Workstation 9.0.0 Build 812388

VMware Workstation to dość popularna wśród specjalistów aplikacja symulująca systemy operacyjne i komputery.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 939
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Vmware
Rozmiar: 1
Nazwa pliku:

[inne wersje programu VMware Workstation]
VMware Workstation to dość popularna wśród specjalistów aplikacja symulująca systemy operacyjne i komputery. Dzięki niej mamy możliwość tworzenie wirtualnych komputerów i instalowanie na nich różnych wersji systemów operacyjnych (Windows, Linux, itd.) oraz programów na nie napisanych. Mało tego – program nie ma również problemów z urządzeniami podpinanymi przez USB i COM.

VMware Workstation posiada też rzadką cechę – obsługuje akcelerację 3D. Oprócz tego można wygodnie przeciągać pliki, aby przenieść je z hosta do systemu wirtualnego. Inne udane funkcje to możliwość stworzenia wirtualnej maszyny mającej nawet osiem wirtualnych procesorów i 2 TB miejsca na twardym dysku. Wszystkie stworzone można chronić dzięki szyfrowaniu AES 256-bit i autoryzacji. Ponadto VMware Workstation posiada integrację z Visual Studio, Eclipse oraz SpringSource Tool Suite, co czyni z program naprawdę potężne narzędzie. W wydaniu 9 mamy pełne wsparcie dla Windows 8 oraz emulowania Windows 8, ulepszono także strukturę aplikacji.

Polecamy także dodatkowe narzędzie - VMware Player.

UWAGA

Po kliknięciu na POBIERZ nastąpi przekierowanie na stronę producenta, gdzie należy się zarejestrować, aby pobrać wersję testową aplikacji.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.