Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

File Encryption XP Portable 1.5 Build 211

File Encryption XP Portable to program do szyfrowania plików - wykorzystuje do tego z silny algorytm Blowfish z kluczem 384-bitowym. Dzięki temu dane zostaną ukryte przed niepowoływanymi osobami.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 190
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: CP Lab
Rozmiar: 1.36 MB
Nazwa pliku: File Encryption XP.zip

[inne wersje programu File Encryption XP Portable]
File Encryption XP Portable to program do szyfrowania plików dla systemu Windows, który umożliwia zabezpieczenie dowolnych dokumentów przez podglądem lub wprowadzaniem zmian bez odpowiedniej autoryzacji. Aplikacja korzysta z algorytmu Blowfish z kluczem 384-bitowym, który jest wystarczająco silny, by zapewnić bezpieczeństwo w większości zastosowań. W najnowszej wersji udało się wyeliminować kolejne błędy oraz wprowadzono kilka drobnych nowości. Jest to wersja przenośna, która nie wymaga instalacji na dysku.

File Encryption XP posiada intuicyjny interfejs, co może być bardzo pomocne w zastosowaniach biurowych lub domowych. Program tworzy samorozpakowujące się archiwa, dzięki czemu nie np. odbiorca zaszyfrowanego załącznika nie musi instalować aplikacji, bo wystarczy mu odpowiednie hasło. Ponadto dostępna jest funkcja bezpiecznego kasowania plików, aby na dysku twardym nie pozostały ślady. Dla użytkowników, którzy chcą wysyłać wiele archiwów przygotowano generator haseł według wskazanych kryteriów. Wszystkie operacje, jakie program wykonuje są zapisywane w specjalnym pliku dziennika. Twórcą aplikacji jest CP Lab.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.