Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ZoneAlarm Security Suite 10.2.072.000

ZoneAlarm Security Suite to pakiet aplikacji, mających zapewnić maksymalne bezpieczeństwo naszego systemu. Mamy tu między innymi firewall.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 126
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Zone Labs, Inc.
Rozmiar: 251.31 MB
Nazwa pliku: zaSuiteSetup_102_072_000....

[inne wersje programu ZoneAlarm Security Suite]
ZoneAlarm Security Suite to pakiet składający się z kilku aplikacji - m.in. firewalla, programu antywirusowego, programu blokującego reklamy oraz pop-up'y. Całość zintegrowana jest w jedną, skuteczną, szybką i prostą w obsłudze aplikację. Oprócz standardowej ochrony zapory ogniowej, użytkownicy mają do dyspozycji rozbudowaną ochronę poczty elektronicznej (z blokowaniem podejrzanych wiadomości włącznie), automatyczne usuwanie wszelkich śladów bytności w sieci, ochronę informacji prywatnych na lokalnym komputerze, blokowanie okienek typu pop-up, kontrolę plików cookie oraz wsparcie bezpieczeństwa bezprzewodowego dostępu do Internetu.

ZoneAlarm Security Suite w wersji trial umożliwia korzystanie z nieograniczonej funkcjonalnie aplikacji przez 15 dni. Program dostępny jest tylko w języku angielskim. W najnowszej wersji zaktualizowano bazę wirusów oraz zagrożeń, zlikwidowano także bugi.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.