Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

R-Studio 64-bit 6.1 Build 152021

R-Studio to program do odzyskiwania utraconych i uszkodzonych plików z dysku twardego. Dzięki niemu możesz przywrócić dane z partycji typu FAT16, FAT32, NTFS, NTFS5, UFS1/UFS2 lub Ext2FS.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 445
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor: R-tools Technology Inc.
Rozmiar: 29.36 MB
Nazwa pliku: RStudio6_64.exe

[inne wersje programu R-Studio 64-bit]
R-Studio jest programem służącym do odzyskiwania utraconych i uszkodzonych plików z dysków twardych. Aplikacja posiada najnowsze algorytmy odzyskiwania danych, które znacznie lepiej radzą sobie z uszkodzonymi danymi. Ciekawą funkcją jest odzyskiwanie danych z nośników o "nieznanym systemie plików", co umożliwia naprawę najróżniejszych pamięci przenośnych. Do programu dodano R-Studio Emergency - program uruchamiany bezpośrednio z zewnętrznego urządzenia, który pozwala na odzyskiwanie danych bez konieczności załadowania systemu operacyjnego. Dodatkowo mamy możliwość tworzenia obrazu całego naprawianego dysku, może być bardzo przydatne przy przeinstalowywaniu systemu. Prezentowana wersja przeznaczona jest na komputery 64 bitowe.

R-Studio potrafi przywrócić dane z partycji typu FAT16, FAT32, NTFS, NTFS5, UFS1/UFS2 lub Ext2FS. Narzędzie daje sobie radę równie dobrze z partycjami logicznymi, fizycznymi, jak z dyskami sieciowymi czy zamontowanymi w zdalnym komputerze. Ponadto program obsługuje macierze RAID (sprzętowe jak i programowe), dzięki czemu nawet zaawansowane konfiguracje dyskowe mogą być naprawione. W najnowszej wersji wprowadzono niewielkie zmiany oraz naprawiono szereg błędów.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.