Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Mozilla Firefox Portable 14.0.1 Final

Mozilla Firefox Portable to przenośna wersja popularnej przeglądarki. Program udostępnia nam niezbędne narzędzia do przeglądania stron internetowych oraz umożliwia ściągnięcie wielu przydatnych dodatków.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 943
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Mozilla.org
Rozmiar: 18.5 MB
Nazwa pliku: FirefoxPortable_14.0.1_En...

[inne wersje programu Mozilla Firefox Portable]
Mozilla Firefox Portable to jedna z najpopularniejszych przeglądarek internetowych. Aplikacja udostępnia kluczowe, niezbędne do komfortowego przeglądania funkcje, jednak do dyspozycji użytkowników oddano setki wtyczek i rozszerzeń pozwalających dostosować program do indywidualnych potrzeb. Jest to wersja przenośna, która nie wymaga instalacji na dysku. Przeglądarkę można uruchomić bezpośrednio z dysku przenośnego lub pendriva.

Mozilla Firefox dysponuje możliwością przeglądania stron w kartach, blokowania wyskakujących okienek pop-up, użytkownik może też skorzystać z wbudowanego mechanizmu sprawdzania pisowni (także po polsku). Domyślnie, do naszej dyspozycji oddany został wygodny menadżer pobierania plików. Wśród głównych zalet przeglądarki najczęściej wymienia się szybkość działania, zgodność ze standardami oraz olbrzymią liczbę dostępnych rozszerzeń. Warto wspomnieć również o dodatku „Personas”, który pozwala na dostosowanie wyglądu przeglądarki do własnych potrzeb a także szybkie dodawanie zakładek czy inteligentny pasek adresu, pozwalający szybciej otwierać strony WWW.

Mozilla Firefox posiada możliwość synchronizacji wtyczek na wielu komputerach dzięki usłudze Firefix Sync. Nadto przebudowano obsługę wideo HTML5, dodano funkcję ulubionych stron, ciasteczek oraz historii z Google Chrome. Pojawia się wsparcie dla dostosowywania tekstu w CSS, a deweloperów zainteresuje możliwość wizualizacji strony w 3D dzięki Page Inspector 3D View. Położono także szczególny nacisk na bezpieczeństwo użytkownika oraz obsługę ActiveX.

Wydanie 14.0.1 przynosi poprawki w silniku wyszukiwania - używany jest protokół HTTPS. Zmieniła się nieco konfiguracja wtyczek - wprowadzono tu rozwiązanie click-to-play, czyli uruchamiane są one dopiero po kliknięciu. Dodatkowo w wersji na Mac OS X Lion można oglądać strony w trybie pełnoekranowym.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.