Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Automatyczny Terminarz LAN 6.1

Najnowsze wydanie polskiej aplikacji typu PIM - Personal Information Manager - służącej do zarządzania informacją osobistą. Program oferuje funkcje elektronicznego terminarza wraz z zintegrowaną bazą teleadresową. Teraz aplikacja pracuje w sieci lokalnej na zasadzie peer-to-peer.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 598
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: Jakub Mędrek
Rozmiar: 2.53 MB
Nazwa pliku: terminarz_instalator.exe

[inne wersje programu Automatyczny Terminarz LAN]
Jest to bardzo prosta w obsłudze, polska aplikacja typu PIM - Personal Information Manager - służąca do zarządzania informacją osobistą. Program oferuje funkcje elektronicznego terminarza wraz z zintegrowaną bazą teleadresową.

Definiując terminy możemy określić datę i czas ich przedstawienia, charakterystykę cykliczną oraz dołączyć dowolny opis. Terminy mogą mieć charakter jednorazowy lub cykliczny (od terminów codziennych poprzez dowolną ilość dni, tygodni lub miesięcy do terminów przedstawianych co rok), mogą być - tak jak i baza teleadresowa - swobodnie importowane i eksportowane między różnymi komputerami oraz powiązane z dowolną pozycją bazy teleadresowej.

Program pozwala także na dołączenie do wiadomości pliku (np. dokumentu) oraz na uruchomienie dowolnego programu w określonym terminie. Posiada również przyjazny kreator terminów oraz funkcję wyłączenia komputera w określonym terminie. Każdy raz utworzony termin zostaje przechowany w archiwum stanowiącym bazę danych z rozbudowanym systemem wyszukiwania. Baza teleadresowa umożliwia katalogowanie wszelkich danych osobowych firm oraz osób prywatnych wraz z obszerną notatką dot. każdego wpisu. Dane te stanowią także odstawę do przeszukiwania całej bazy teleadresowej.

W nowej wersji program pracuje w sieci lokalnej na zasadzie peer-to-peer - może wysyłać i odbierać terminy oraz wpisy bazy teleadresowej komunikując się z komputerami, na których jest zainstalowany.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.