Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Obsługa Sprzedaży ObSp 2.05.B

ObSp to aplikacja przeznaczona do obsługi sprzedaży i gospodarki. Zarządzanie magazynem uwzględnia pełną ewidencje stanów magazynowych, rozliczanie magazynu i inne.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 727
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Varico
Rozmiar: 62.95 MB
Nazwa pliku: obspwin_2.05.B.exe

[inne wersje programu Obsługa Sprzedaży ObSp]
Obsługa Sprzedaży ObSp to aplikacja przeznaczona do obsługi sprzedaży i gospodarki magazynowej w małych i średnich przedsiębiorstwach. Funkcjonalność rozwiązania umożliwia prowadzenie ewidencji zakupów, dowolną organizacje asortymentu produktów, obsługę kasy i banku, oraz pełną obsługę należności i zobowiązań. Zarządzanie magazynem uwzględnia pełną ewidencje stanów magazynowych, rozliczanie magazynu metodą FIFO, LIFO lub z dowolnej dostawy oraz automatyczne wystawianie dokumentów WZ.

Obsługa Sprzedaży ObSp posiada praktyczne rozwiązanie w postaci ekranu startowego, umożliwia na bieżąco prezentacje podstawowych zestawień i wykresów dotyczących sprzedaży. Program wspomaga także zarządzanie przedsiębiorstwem, dzięki modułowi planowania pracy oraz licznym zestawieniom pozwalającym na niezwykle dokładną analitykę sprzedaży i jej rentowności. Interfejs programu jest przejrzysty i intuicyjny, umożliwiający szybki dostęp do kluczowych opcji.

Wersja 2.05.B wprowadza następujące zmiany:

Skróciliśmy czas potrzebny na wyświetlanie listy dokumentów sprzedaży.

Poprawiono błąd polegający na nieprawidłowym wyglądzie faktury drukowanej za pomocą polecenia "Tekst" z menu zestawienia sprzedaży.

Zlikwidowaliśmy usterkę, która mogła wprowadzać zbędne ograniczenia na liczbę uruchomionych stanowisk.

UWAGA

Wersja trial ważna jest przez 30 dni lub 60 uruchomień programu. Po upływie tego czasu (lub po 60 uruchomieniu) działanie programu nie zostanie w żaden sposób ograniczone a jedynie znacznie spowolnione.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.