Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Winamp Lite 5.05

Kolejne wydanie niezwykle popularnego odtwarzacza plików multimedialnych, w której zmodyfikowano zestaw dostępnych funkcji. W porównaniu do wersji "Full" ograniczono niektóre opcje programu - brakuje modułu biblioteki mediów oraz obsługi plików wideo. Tym samym w wersji "Lite" nie ma możliwości rippowania oraz wypalania płyt audio CD.

Liczba pobrań: 381
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Nullsoft
Rozmiar: 756 KB
Nazwa pliku: winamp505_lite.exe

[inne wersje programu Winamp Lite]
Ostateczna i pełna, najnowsza wersja niezwykle popularnego odtwarzacza plików multimedialnych, w której zmodyfikowano zestaw dostępnych funkcji. Aplikacja znakomicie radzi sobie praktycznie z wszystkimi obecnymi na rynku formatami plików muzycznych i wideo.

Pierwsze co rzuca się w oczy po uruchomieniu programu, to brak nowoczesnego wyglądu interfejsu znanego z najnowszej wersji "Full". Zainstalowanie skórki "Winamp Modern" wymaga niestety odwiedzenia strony producenta. Warto w tym miejscu dodać, że najnowsza wersja odtwarzacza jest kompatybilna ze skórkami i pluginami wszystkich poprzednich wersji (1.x, 2.x, 2.9x oraz nowoczesne skórki Winampa 3, które nie chciały współpracować z wcześniejszymi edycjami). Winamp 5 obsługuje też pluginy wersji 2, jednakże nie obsługuje komponentów Winamp3.

W porównaniu do wersji "Full" ograniczono niektóre opcje programu - brakuje modułu biblioteki mediów oraz obsługi plików wideo. To powoduje, że w wersji "Lite" nie ma możliwości rippowania oraz wypalania płyt audio CD, niemożliwe jest automatyczne uzupełnianie danych o utworach z internetowego serwisu CDDB. Niestety, bez odrębnej wtyczki nie da się rowniey pobrać biblioteki internetowych stacji radiowych i telewizyjnych.

W wersji 5.05 dokonano kilku poprawek:

- wyeliminowano poważny błąd bezpieczeństwa

- wyeliminowano błąd wyświetlania materiałów wideo poprzez DirectShow

- zaktualizowano JTFE do wersji 0.96c

- dodano informację podczas ładowania skórek po raz pierwszy
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.