Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

MP3 Doctor 5.10.99

Nowa kompilacja wersji demonstracyjnej aplikacji służącej do edycji i naprawy plików MP3 i WAV, która umożliwia także konwersję w dwie strony z formatu MP3 do WAV. Przydatną funkcją programu jest możliwość wyrównania poziomu nagrania plików MP3 (np. pobranych z Internetu). Program w języku angielskim.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 179
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor: Pro-Software
Rozmiar: 2.13 MB
Nazwa pliku: mp3doctor.zip

[inne wersje programu MP3 Doctor]
Najnowsze wydanie wersji demonstracyjnej aplikacji służącej do edycji i naprawy plików MP3 i WAV, która umożliwia także konwersję w dwie strony z formatu MP3 do WAV. Przydatną funkcją programu jest możliwość wyrównania poziomu nagrania plików MP3 (np. pobranych z Internetu), co znakomicie przydaje się podczas tworzenia płyty audio z ulubionymi utworami. Program posiada również ciekawe funkcje dodatkowe: "Karaoke" usunie partie wokalne z utworów, Tempo&Pitch pozwoli przyspieszyć tempo nagrania, bez straty jakości (użyteczne w czasie robienia remixów), natomiast Batch Mode pozwoli szybko konwertować duże ilości plików. Program w języku angielskim.

W najnowszej wersji dodano funkcję Diagnostkic Wizard, która sprawdza i w razie potrzeby modyfikuje pliki oraz dołączono najnowsze opcje kodowaniai, dekodowaniai i ripowania.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.