Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

J. River Media Center 17.0.180

J. River Media Center to multimedialne centrum dla PC. Umożliwia zarządzanie, odtwarzanie i organizowanie plików multimedialnych.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 228
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: J. River, Inc.
Rozmiar: 22.3 MB
Nazwa pliku: MediaCenter170180.exe

[inne wersje programu J. River Media Center]
J. River Media Center to narzędzie do organizowania, kolekcjonowania oraz odtwarzania muzyki i innych plików multimedialnych na komputerze PC. Program posiada narzędzia do organizowania kolekcji filmowych, muzycznych oraz internetowych stacji radiowych. W kolejnym wydaniu zwiększono objętość tekstu, którą można przekopiować do schowka. Twórcą aplikacji udał się także usunąć kilka błędów.

J. River Media Center pozwala również na zgrywanie muzyki z płyt CD i DVD oraz zapisywania uzyskanych plików audio w wielu formatach. Jak większość obecnie dostępnych nowoczesnych kombajnów multimedialnych pozwala na wyszukiwanie, pobieranie i odtwarzanie filmów zapisanych w formacie FLV, dostępnych na takich serwisach jak YouTube, itp. Oczywiście użytkownik może także słuchać internetowych stacji radiowych czy korzystać z mediów strumieniowych. Doskonałą funkcją dla wielu użytkowników jest możliwość synchronizacji z iPadem, iPodem i innymi urządzeniami. Może dzięki temu z łatwością przenosić ulubione utwory do naszych przenośnych odtwarzaczy.

J. River Media Center w tym wydaniu to poprawka importowania rozmiarów DVD oraz naprawa błędu związanego z M4A.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.