Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

File Encryption XP 1.5 Build 210

File Encryption XP to program do szyfrowania plików - wykorzystuje do tego z silny algorytm Blowfish z kluczem 384-bitowym. Dzięki temu dane zostaną ukryte przed niepowoływanymi osobami.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 131
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: CP Lab
Rozmiar: 1.41 MB
Nazwa pliku: FileEncrypt-Setup.exe

[inne wersje programu File Encryption XP]
File Encryption XP to program do szyfrowania plików dla systemu Windows, który umożliwia zabezpieczenie dowolnych dokumentów przez podglądem lub wprowadzaniem zmian bez odpowiedniej autoryzacji. Aplikacja korzysta z algorytmu Blowfish z kluczem 384-bitowym, który jest wystarczająco silny, by zapewnić bezpieczeństwo w większości zastosowań. W kolejnej wersji wprowadzono drobne poprawki oraz naprawiono szereg mniejszych błędów.

File Encryption XP posiada intuicyjny interfejs, co może być bardzo pomocne w zastosowaniach biurowych lub domowych. Program tworzy samorozpakowujące się archiwa, dzięki czemu nie np. odbiorca zaszyfrowanego załącznika nie musi instalować aplikacji, bo wystarczy mu odpowiednie hasło. Ponadto dostępna jest funkcja bezpiecznego kasowania plików, aby na dysku twardym nie pozostały ślady. Dla użytkowników, którzy chcą wysyłać wiele archiwów przygotowano generator haseł według wskazanych kryteriów. Wszystkie operacje, jakie program wykonuje są zapisywane w specjalnym pliku dziennika. Twórcą aplikacji jest CP Lab.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.