Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

AIDA64 Extreme Edition 2.50.2029 Beta

AIDA64 Extreme Edition jest narzędziem do identyfikacji i określania wydajności komponentów komputera. Posłuży nie tylko zawodowcom, ale i użytkownikom prywatnym.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 84
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor:
Rozmiar: 14.84 MB
Nazwa pliku: aida64extreme_build_2029_...

[inne wersje programu AIDA64 Extreme Edition]
AIDA64 Extreme Edition jest zaawansowanym, profesjonalnym narzędziem do identyfikacji i określania wydajności komponentów komputera, jak procesor, płyta główna, chipset, dyski, itp. To bardzo dokładna aplikacja, która sprawdza nie tylko modele i sterowniki danego podzespołu, ale też temperaturę czy nawet szybkość obrotową wiatraczków. Dzięki temu AIDA64 Extreme Edition może przydać się zarówno w domu, jak i na przykład w specjalistycznych serwisach, zajmujących się na co dzień naprawą i diagnostyką sprzętu. Wszystkie zebrane przez aplikację informacje dostajemy w specjalnie sporządzonym raporcie, możemy też użyć gadżetu na pulpicie w celu podglądania zmian temperatury, zużycia prądu, itp.

Dodatkową zaletą są benchmarki, pozwalające na prowadzenie różnorakich testów – od wykorzystywania pamięci operacyjnej po badanie szybkości transferu dysków czy też urządzeń zewnętrznych. Aplikacja ta jest cały czas rozwijana, przystosowując się do najnowszych podzespołów. W najnowszej wersji zlikwidowano zauważone bugi oraz zoptymalizowano jej pracę.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.