Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Toolwiz Care 2.0.0.3000

Toolwiz Care to łatwy sposób na optymalizację systemu. mamy tu ponad czterdzieści użytecznych, specjalistycznych narzędzi.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 242
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Toolwiz Software
Rozmiar: 7.45 MB
Nazwa pliku: Setup_SystemCare_2.0.0.30...

[inne wersje programu Toolwiz Care]
Toolwiz Care jest zestawem ponad czterdziestu użytecznych narzędzi, pozwalających na dokonanie pełnej optymalizacji systemu Windows. Znajdziemy tu Disk Cleaner – narzędzie do usuwania uszkodzonych i niepotrzebnych plików z dysku twardego, Registry Cleaner – sprawdzający poprawność wpisów w rejestrze, Startup Optimizer – sprawdzający aplikacje uruchamianie wraz ze startem systemu, kilka programów do defragmentacji dysku twardego, narzędzie do najlepszego wykorzystania komponentów w grach komputerowych, itp. Mamy tu nawet generator haseł oraz aplikację do odzyskiwania skasowanych plików.

Toolwiz Care jest przeznaczony dla każdego – poradzą sobie z nim zarówno początkujący użytkownicy PC, jak też i zaawansowani użytkownicy. A jako że całość dostępna jest za darmo, można przekonać się o tym osobiście w każdej chwili. W najnowszej wersji poprawiono pasek narzędziowy i dodano nowy styl, zoptymalizowano funkcję Checkup oraz dodano do niej opcję szybkiej defragmentacji, dodano także narzędzie do Image Editor.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.