Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Malwarebytes Anti-Malware BETA 1.62.0.1100

Malwarebytes Anti-Malware to aplikacja do usuwania złośliwych elementów z systemu operacyjnego. Wersja darmowa nie działa w czasie rzeczywistym.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 206
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: Malwarebytes
Rozmiar: 10.6 MB
Nazwa pliku: mbam-setup-1.62.0.1100.zi...

[inne wersje programu Malwarebytes Anti-Malware]
Malwarebytes Anti-Malware to program usuwający z systemu operacyjnego kilka rodzajów zagrożeń - likwiduje wirusy, robaki, trojany, rootkity, dialery, spyware, itp. Narzędzie potrafi sprawdzić każdy proces, zanim jeszcze zostanie uruchomiony. Niestety w darmowej wersji nie jest dostępna ochrona w czasie rzeczywistym (znajduje się ona w płatnym wydaniu Pro). Interfejs aplikacji jest prosty i intuicyjny, więc nikt nie powinien mieć problemów z jego obsługą, tym bardziej, że jest on po polsku.

Malwarebytes Anti-Malware posiada połączenie z internetową bazą danych dotyczącą wirusów, skąd pobiera nowe definicje zagrożeń. Zastosowano tu "technologię kameleona", dzięki czemu możemy zaaplikować program na już zainfekowanych systemach celem ich oczyszczenia. Na uwagę zasługuje także duża szybkość z jaką działa aplikacja. W najnowszej wersji poprawiono bugi, poprawiono technologię Chameleon (1.62), ulepszono działanie instalatora, zmieniono wyamagania systemowe, a także wprowadzono kilka innych usprawnień.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.