Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

SUPERAntiSpyware Portable 5.5.0.1006

SUPERAntiSpyware to program do zwalczania spyware, adware, koni trojańskich, robaków internetowych, dialerów itp. Twórcą aplikacji jest SUPERAntiSpyware.com.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 296
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: SUPERAntiSpyware.com
Rozmiar: 18.1 MB
Nazwa pliku: SAS_5.5.0.1006_por.EXE

[inne wersje programu SUPERAntiSpyware Portable]
SUPERAntiSpyware Portable to przenosny (nie wymagający instalacji w systemie operacyjnym)program do zwalczania spyware, adware, koni trojańskich, robaków internetowych, dialerów itp. Twórcą aplikacji jest SUPERAntiSpyware.com.

SUPERAntiSpyware Portable pozwala wybrać jeden z kilku trybów skanowania komputera (w tym rejestru). Zaletą programu jest prostota obsługi i szybkość działani#a. SUPERAntiSpyware pozwala też zdefiniować określone pliki jako bezpieczne oraz umożliwia wybiórcze skanowanie wybranych folderów. Nowe wydanie to kolejne zaawansowane mechanizmy antywirusowe. Warto dodać, że jest to wersja Free, ale można także nabyć na stronie producenta wydanie Professional. Posiada ono dodatkowe funkcje.

Nowości w tej edycji to dodanie światowej mapy zagrożeń (Worldwide Threat Map), poprawka mechanizmów heurystycznych, poprawki silnika wykrywania zagrożeń.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.