Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

SugarSync 1.9.69.92487.20120613

SugarSync to aplikacja, dzięki której możemy dzielić się plikami z przyjaciółmi i znajomymi. Usługa działa w technologii chmury.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 166
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: SugarSYnc, Inc.
Rozmiar: 17.62 MB
Nazwa pliku: SugarSyncSetup_1.9.69.924...

[inne wersje programu SugarSync]
SugarSync to aplikacja pozwalająca na dzielenie się plikami w technologii chmury. Mamy tu możliwość założenia wirtualnego folderu, w którym znajduje się folder z plikami, które udostępniamy innym oraz foldery udostępnione nam przez innych użytkowników tej aplikacji. Istnieją dwie wersje SugarSync – płatna oraz darmowa. Działa tu system poleceń – za każdą osobę, która zarejestruje się z naszego polecenia otrzymujemy 500 MB miejsca ekstra. Najnowsza wersja eliminuje szereg błędów oraz wprowadza kilka modyfikacji.

SugarSync przypomina w działaniu inne aplikacje tego typu, jak na przykład polskie Storino czy oczywiście najsłynniejszy chyba program w tej dziedzinie – Dropbox. Jeśli ktoś szuka darmowego miejsca do współdzielenia raczej niewielkich plików, będzie to dobre rozwiązanie. Jest to aplikacja wieloplatformowa, możemy więc dzielić się plikami z posiadaczami innych systemów operacyjnych.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.