Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Weather Watcher Live 7.1.38

Weather Watcher to aplikacja, dzięki której możemy śledzić pogodę w ponad 80 tysiącach miast świata. Mamy również możliwość sprawdzenia prognozy na najbliższe dni.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 472
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Singer's Creation
Rozmiar: 5.23 MB
Nazwa pliku: WWL7138.exe

[inne wersje programu Weather Watcher]
Weather Watcher to osobista stacja meteorologiczna pokazująca i przepowiadająca pogodę w czasie rzeczywistym. Automatycznie podaje obecne warunki atmosferyczne w około 80 tysiącach miast na całym świecie (w tym wielu polskich) z uwzględnieniem stanów alarmowych. aplikacja posiada wygodny i przejrzysty interfejs użytkownika; podaje za pomocą ikony słońca lub chmury stan nieba, procentową wilgotność powietrza, temperaturę, prędkość wiatru, zachmurzenie, widoczność i promieniowanie ultrafioletowe. Użytkownik ma możliwość sprawdzenia prognozy w danej chwili, o określonej porze dnia i na najbliższe dni i noce. Program może być bardzo przydatne przy planowaniu urlopu oraz śledzeniu niebezpiecznych dla zdrowia warunków pogodowych.

Weather Watcher nie jest dostępny w języku polskim, jednak jego obsługa jest dziecinnie prosta, o czym można przekonać się, pobierając 30-dniową wersję testową. W najnowszej wersji zlikwidowano zauważone bugi oraz zoptymalizowano pracę aplikacji.

UWAGA

Aplikacja domyślnie instaluje również Yahoo! Toolbar i zmienia domyślną stronę główną przeglądarki. Aby tego uniknąć należy odznaczyć odpowiednie pola podczas instalacji.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.