Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Nitro PDF Professional 7.4.1.13

Nitro PDF Professional jest zaawansowanym narzędziem obsługującym pliki PDF. Może służyć jako przeglądarka dokumentów tego typu lub też narzędzie do ich tworzenia.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 128
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Nitro PDF Software
Rozmiar: 50.36 MB
Nazwa pliku: nitro_pdf_professional7.e...

[inne wersje programu Nitro PDF Professional]
Nitro PDF Professional jest zaawansowanym narzędziem zarówno do przeglądania plików w formacie PDF, jak też i do ich samodzielnego tworzenia3. Znajdziemy tu takie opcje jak m teżiędzy innymi zabezpieczenie stworzonego pliku hasłem czy tworzenie PDF z plików MS Word, OpenOffice, WordPerfect i innych pakietów biurowych. Aplikacja Nitro PDF Professional daje również możliwość wklejania fragmentów skopiowanych z innych dokumentów – zachowane zostają takie elementy jak rozmieszczenie, kolor czcionki, pozycja obrazka, tabelka i inne.

W
Nitro PDF Professional znajdziemy wiele opcji do tworzenia dokumentów – poczynając od marginesów, na obrazku tła kończąc. Nie ma wydania Nitro PDF Professional# za darmo, jednak można przekonać się o jego możliwościach, pobierając za darmo wersję trial. Pozwoli ona na używanie tego programu przez okres 14 dni. Najnowsza wersja została wzbogacona o kilka nowości. Udało się także usunąć szereg błędów
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.