Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Radio Sure 2.2.1037 Beta / 2.2.1036

Radio Sure to aplikacja, która umożliwi każdemu posiadaczowi PC odsłuchiwanie stacji radiowych z całego świata. Baza radiostacji zawiera ich ponad 17 tysięcy!

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 0
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: TheBestWare Studio
Rozmiar: 55.57 MB
Nazwa pliku: BETA-RadioSure-2.2.1037-s...
Radio Sure to aplikacja, która umożliwi każdemu posiadaczowi PC odsłuchiwanie stacji radiowych z całego świata. W momencie dodawania programu do naszej bazy plików, liczba powiązanych z programem radiostacji wynosiła ponad 17 tysięcy. Znajdziemy w niej również radiostacje polskie. Radio Sure wspiera większość formatów, w jakich możemy odsłuchiwać audycji – mp3, wma, aac+, ogg vorbis i inne. Program posiada wygodny w obsłudze interfejs, dzięki któremu możemy bez trudu stworzyć listę ulubionych stacji, przełączać się między nimi z użyciem efektu „crossfading”, a także zapisywać to, co słyszymy w formie pliku audio.

Radio Sure automatycznie sprawdza aktualizacje programu oraz listy stacji (w wersji darmowej co siedem dni, w wersji Pro codziennie). Możemy przejść z wersji darmowej na Pro (posiada większa funkcjonalność), wykupując kod rejestracyjny. Najnowsza wersja to dodanie kilku nowych stacji o bazy oraz poprawki bugów.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.