Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

TweakNow PowerPack 2012 4.1.9.4

TweakNow PowerPack to narzędzia do kompleksowej optymalizacji systemu operacyjnego. Otrzymujemy tu aplikacje odpowiedzialne za każdy aspekt jego działania.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 526
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: Tweak Now
Rozmiar: 10.66 MB
Nazwa pliku: PowerPack4194.exe

[inne wersje programu TweakNow PowerPack]
TweakNow PowerPack to zestaw narzędzi do kompleksowej optymalizacji systemu operacyjnego. W programie znalazły się między innymi funkcje do obsługi dysku, a więc analizator obciążenia i wydajności nośnika, czy narzędzia do kasowania zbędnych plików. Za pomocą aplikacji można też oczyścić i zoptymalizować rejestr a także zarządzać programami uruchamianymi razem z Windows (umieszczonych w tak zwanym Autostarcie).

TweakNow to także narzędzie do sprawdzania sprzętu zainstalowanego w komputerze. Program odkrywa między innymi tajemnice pamięci operacyjnej, używanego procesora czy karty graficznej. Aplikacja potrafi także kasować ślady korzystania z systemu operacyjnego i różnych programów. W programie uwzględnione zostały między innymi elementy pakietu Office 2007, przeglądarek Firefox i Internet Explorer. TweakNow PowerPack jak wskazuje nazwa programu pozwala także na wprowadzanie do systemu tak zwanych tweaków, czyli modyfikacji systemu usprawniających lub zmieniających jego działanie.

W najnowszym wydaniu:

-dodano moduł napędu optycznego

-naprawiono kilka drobnych błędów oraz usprawnień
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.