Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

FlashFXP Portable 4.2.4 Build 1784

FlashFXP Portable to rozbudowany klient FTP posiadający wiele zaawansowanych funkcji. Doskonale nadaje się do częstego transferu danych.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 690
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: Flash FXP
Rozmiar: 3.88 MB
Nazwa pliku: FlashFXP42_1784_Setup.exe

[inne wersje programu FlashFXP Portable]
FlashFXP Portable to klient FTP, FTPS, SFTP, umożliwiający bezproblemową wymianę danych pomiędzy komputerem lokalnym a serwerem. Teraz wszystkie dokumenty, zdjęcia, muzykę, wideo i wiele innych możemy w szybki i wygodny sposób umieścić na serwerze. Najnowsza wersja aplikacji została wzbogacona o kilka niewielkich modyfikacji. Twórcom udało się także wyeliminować kilka błędów. Jest to wersja przenośna, która nie wymaga instalacji na dysku i może być uruchamiana z dysku przenośnego lub pendriva.

FlashFXP umożliwia połączenie pomiędzy komputerem a serwerem w celu wymiany plików. FlashFXP umożliwia również połączenie dwóch zdalnych serwerów, gdzie jeden serwer może stanowić backup, co jest kolejną znaczącą funkcją programu. Program pozwala synchronizować dwie witryny internetowe, wznawiać przerwane połączenia, synchronizować katalogi, tworzyć harmonogram pobierania i wiele innych. FlashFXP współpracuje z

serweramir proxy (FTP, HTTP, wsparcie dla Socks 4/5) oraz protokołami SSL i TLS, SSH. Interfejs został skonstruowany tak, aby poruszanie i nawigowanie po programie było jak najszybsze i jak najprostsze a pomóc ma w tym funkcja wykorzystywana przez wiele programów „drag and drop”.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.