Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

MediaInfo Portable 0.7.58

MediaInfo Portable to przenośna wersja programu do wyświetlania szczegółowych danych klipów multimedialnych. Obsługuje również tagi oraz napisy.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 159
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor:
Rozmiar: 1.77 MB
Nazwa pliku: MediaInfo_GUI_0.7.58_Wind...

[inne wersje programu MediaInfo Portable]
MediaInfo Portable odczytuje szczegółowe dane obrazu oraz dźwięku z ich znaczników, czyli tzw. tagów. Wystarczy spojrzeć na listę obsługiwanych standardów, aby zorientować się, że masz do czynienia z zaawansowaną aplikacją. Do programu załadujesz również nagrania audio w formatach oraz pliki z napisami. W najnowszej wersji usunięto błąd powodujący niewykrywanie niektórych plików w formacie MPEG-1. Poprawiono także interfejs i wiele więcej. Prezentowana wersja nie wymaga instalacji na dysku. Jest to wersja przenośna, która nie wymaga instalacji na dysku.

MediaInfo dostarcza różnych informacji. Poza tak ogólnymi danymi, jak tytuł, autor, reżyser, album, czas trwania czy data nagrania, w wypadku filmów dowiesz się również o kodeku, proporcjach obrazu, ilości klatek na sekundę czy współczynniku bitrate. Podobnie będzie z plikiem audio (kodek, częstotliwość próbkowania, liczba kanałów, język). Zgromadzone informacje możesz przeglądać, korzystając z różnych trybów widoku: drzewo, karta, czysty tekst, sformatowany dokument HTML. MediaInfo dostępny jest w polskiej wersji językowej. W najnowszej wersji zlikwidowano zauważone bugi oraz zoptymalizowano pracę aplikacji.

Aplikacja MediaInfo obsługuje popularne pliki wideo: MKV, OGM, AVI, DivX, WMV, QuickTime, Real, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DVD (VOB); kodeki: DivX, XviD, MSMPEG4, ASP, H.264, AVC; pliki audio: OGG, MP3, WAV, RA, AC3, DTS, AAC, M4A, AU, AIFF; napisy SRT, SSA, ASS, SAMI oraz wiele innych.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.