Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Subtitle Edit Portable 3.2.8 Rev. 1220

Subtitle Edit Portable to przenośna wersja aplikacji służącej do edytowania napisów filmowych. Jej twórca jest Nikolaj Lynge Olsson.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 421
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor: Nikolaj Lynge Olsson
Rozmiar: 3.76 MB
Nazwa pliku: SubtitleEdit-3.2.8-setup....

[inne wersje programu Subtitle Edit Portable]
Subtitle Edit Portable to program do edycji inapisów filmowych. Za pomocą programu można tworzyć napisy, tłumaczyć i edytować istniejące. Aplikacja umożliwia synchronizację napisów z materiałem filmowym. W kolejnej wersji usunięto szereg błędów oraz dodano kilka nowych formatów oraz ulepszono polską wersję językową. Jest to przenośna wersja, która nie wymaga instalacji na dysku.

Subtilte Edit obsługuje kilkanaście formatów napisów, między innymi SubRib, MicroDVD, DVD Studio Pro czy Substation Alpha oraz kilka formatów kodowania jak ANSI i UTF-8. Odpowiednie narzędzia pozwalają precyzyjnie dopasować napisy do dialogów. Można zdefiniować czas, w którym napis zostanie pokazany i długość jego wyświetlania. Synchronizację ułatwia wbudowane w programnarzędzie Visual Sync wyświetlające odpowiadające napisom fragmenty nagrania. Subtitle Edit rozpoznaje przy tym wszystkie popularne prędkości odtwarzania (liczby klatek na sekundę) i pozwala na konwersję filmu pomiędzy nimi. Posiada wbudowany słownik do języka angielskiego.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.