Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

HP G7000 CTO Notebook Intel SATA AHCI Controller Driver 7.6.0.10

HP G7000 CTO Notebook Intel SATA AHCI Controller Driver 7.6.0.10 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki INTEL.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 231
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: sp37005.exe

[inne wersje programu HP G7000 CTO Notebook Intel SATA AHCI Controller Driver 7.6.0.10]
HP G7000 CTO Notebook Intel SATA AHCI Controller Driver 7.6.0.10 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

HP G7000 CTO Notebook Intel SATA AHCI Controller Driver 7.6.0.10 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby HP G5001TU Notebook Broadcom WLAN Driver 6.00 for Vista, czy ColorPlus PDF Printer Driver. Programiści INTEL zadbali, by HP G7000 CTO Notebook Intel SATA AHCI Controller Driver 7.6.0.10 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.