Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Skype 0.98.0.04 Beta

Kolejne wydanie stworzonego przez zespół pracujący nad KaZaA fenomenalnego programu służącego do prowadzenia rozmów głosowych w technologii VoIP poprzez Internet. Najnowsza wersja umożliwia m.in. dodanie do profilu własnego obrazka widocznego dla innych użytkowników. Program posiada polską wersję językową.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1110
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Skype Ltd.
Rozmiar: 8.01 MB
Nazwa pliku: SkypeSetup-Beta.exe

[inne wersje programu Skype]
Skype to forma telefonu internetowego pozwalającego na prowadzenie rozmów głosowych z innymi użytkownikami programu rozmieszczonymi na całym Świecie. Aplikacja wykorzystuje w tym celu zaawansowaną technologię peer-to-peer, która współpracuje z praktycznie każdą zaporą ogniową i routerem bez potrzeby dodatkowej konfiguracji . Głównymi zaletami programu są: łatwa instalacja, prosty i intuicyjny interfejs, bardzo dobra jakość dźwięku oraz wysoki poziom bezpieczeństwa (dane z głosem są przesyłane w zaszyfrowanych pakietach). Co więcej, program jest darmowy (również nie instaluje żadnych programów typu spyware), a producent nie pobiera żadnych opłat za prowadzone rozmowy. W programie dostępny jest funkcjonalny katalog publiczny, który umożliwia szybkie odnalezienie znajomych. Program posiada polską wersję językową.

W najnowszej wersji wprowadzono możliwość dodania do profilu własnego obrazka, który będzie widoczny dla innych użytkowników (tworzenie Avatara). Dodatkowo można uaktualniać profil użytkownika z poziomu przeglądarki. Wprowadzono również obsługę odniesień Magnet links oraz wyeliminowano szereg drobnych błędów.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.