Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-Z77X-D3H (rev. 1.0) Marvell SATA Preinstall Driver 1

Gigabyte GA-Z77X-D3H (rev. 1.0) Marvell SATA Preinstall Driver 1 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Marvell.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 101
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Marvell
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_marvell_bootdis...

[inne wersje programu Gigabyte GA-Z77X-D3H (rev. 1.0) Marvell SATA Preinstall Driver 1]
Gigabyte GA-Z77X-D3H (rev. 1.0) Marvell SATA Preinstall Driver 1 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Marvell.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Gigabyte GA-Z77X-D3H (rev. 1.0) Marvell SATA Preinstall Driver 1, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Ralink 802.11n Wireless Driver 1.4.7.1 for XP64/2003 czy Gigabyte GA-Z77X-D3H (rev. 1.0) Marvell SATA Controller Driver 1. Kod programu Gigabyte GA-Z77X-D3H (rev. 1.0) Marvell SATA Preinstall Driver 1 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.