Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Microsoft Device Center 1.0.406.0 Beta for Windows 7/Windows 8 x

Microsoft Device Center 1.0.406.0 Beta for Windows 7/Windows 8 x to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy MICROSOFT.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 360
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: MICROSOFT
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: DeviceCenterBeta_64bit_EN...

[inne wersje programu Microsoft Device Center 1.0.406.0 Beta for Windows 7/Windows 8 x]
Microsoft Device Center 1.0.406.0 Beta for Windows 7/Windows 8 x jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy MICROSOFT.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Asus RT-N15U Wireless Router Firmware 2.1.1.1.32 i dc405_w9x_44_ps.zip. Microsoft Device Center 1.0.406.0 Beta for Windows 7/Windows 8 x to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.