Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Internet Download Manager 4.01

Nowa wersja znakomitego menadżera pobierania, pozwalającego znacznie skrócić czas potrzebny na pobranie plików z Internetu (nawet o 500% !). Program potrafi ponownie połączyć się z Internetem w razie zerwania połączenia i jeszcze raz rozpocząć pobieranie w razie wystąpienia kłopotów z łączem. Narzędzie wykorzystuje metodę segmentacji.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 251
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Tonec
Rozmiar: 1.01 MB
Nazwa pliku: idman401.exe

[inne wersje programu Internet Download Manager]
Menadżer pobierania, pozwalający znacznie skrócić czas potrzebny na pobranie plików z Internetu (nawet o 500% !). Program potrafi ponownie połączyć się z Internetem w razie zerwania połączenia i ponownie rozpocząć pobieranie w razie wystąpienia kłopotów z łączem. Narzędzie wykorzystuje metodę segmentacji. Dzieląc plik na mniejsze części i pobierając je równocześnie program wykorzystuje całość dostępnego łącza. Aplikacja znakomicie radzi sobie z protokołami HTTP, HTTPS i FTP, potrafi wykryć przekierowania do pliku i współpracuje z serwerami proxy oraz zaporami ogniowymi. Narzędzie integruje się z większością najpopularniejszych przeglądarek - Internet Explorerem, Operą, Netscape Navigatorem oraz Mozillą. Internet Download Manager posiada polską wersję interfejsu, którą zostanie automatycznie pobrana i zainstalowana przez sam program jeżeli system operacyjny jest w języku polskim (użytkownik musi wyrazi zgodę).

W najnowszej wersji programu udoskonalono silnik pobierający, poprawiono integrację z najnowszymi wersjami przeglądarek, zmodyfikowano funkcję "Ściągnij wszystkie" (Download All) i wyeliminowano drobne błędy.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.