Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Brother's Keeper 6.5.11

Brother's Keeper to aplikacja do tworzenia drzew genealogicznych. Program pozwala na tworzenie baz zawierających informacje o przodkach i rodzinie.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 693
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: John Steed
Rozmiar: 36.69 MB
Nazwa pliku: bksetup6_6.5.11.EXE

[inne wersje programu Brother's Keeper]
Brother's Keeper to aplikacja do tworzenia drzew genealogicznych. Program pozwala na tworzenie baz zawierających informacje o przodkach i rodzinie. Oprócz typowych danych rodowych Brother's Keeper przechowuje informacje teleadresowe, zdjęcia i ilustracje związane z każda osobą, adresy e-mail i strony WWW. Za pomocą programu możesz planować zadania do wykonania i tworzyć notatki.

Różnorodność raportów, zestawień czy wykresów powoduje, że dzięki Brother's Keeper szybko wyszukasz interesujące cię informacje o rodzinie i przodkach. Z programu dowiesz się wszystkiego o poszczególnych gałęziach rodziny, stworzysz wykazy alfabetyczne, sprawdzisz średnią długość życia.Aplikacja obsługuje też format GEDCOM{{/a}, który uznany został za standard wśród narzędzi genealogicznych. Dane można eksportować do tego formatu lub importować do programu. Na koniec warto dodać, że program pozwala także tworzyć kopie zapasowe obsługiwanych baz danych.

W wydaniu 6.5.11 poprawiono jeden bug oraz zmieniono funkcje w Group Sheets.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.