Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

GameJack 4.00.590 PL

Nowe wydanie wielofunkcyjnego programu służący do kopiowania płyt CD-R, CD-RW , płyt DVD oraz płyt przeznaczonych do konsoli telewizyjnych. Radzi sobie nie tylko z tradycyjnymi nośnikami, ale również z tymi zabezpieczonymi przed kopiowaniem. Dodatkowo aplikacja potrafi wykonać test napędu oraz umożliwia tworzenie rozbudowanych profili kopiowania. Program posiada zarówno interfejs jak i dokumentację w języku polskim.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 804
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: Engelmann Media/Nowe Media
Rozmiar: 5.31 MB
Nazwa pliku: gj4-pl.exe

[inne wersje programu GameJack]
Wielofunkcyjny program służący do kopiowania płyt CD-R, CD-RW , płyt DVD oraz płyt przeznaczonych do konsol telewizyjnych. Radzi sobie nie tylko z tradycyjnymi nośnikami, ale również z tymi zabezpieczonymi przed kopiowaniem (systemy VOB Protect CD, StarForce 1 i 2, SafeDisc oraz Securom). Program pozwala stworzyć obraz płyty na dysku twardym, a dzięki funkcji archiwizacji obrazów łatwo można tymi obrazami zarządzać. Dodatkowo aplikacja potrafi wykonać test napędu oraz umożłiwia tworzenie i wykorzystywanie rozbudowanych profili kopiowania. Polska wersja programu, obejmująca zarówno interfejs programu jak i dokumenty pomocy, została przygotowywana przez firmę Nowe Media.

W wersji 4.00.590 wyeliminowano błędy pojawiające się w czasie pracy ze starszymi modelami nagrywarek, usprawniono tryb nagrywania Disc-At-Once oraz wprowadzono szczegółowe raporty błędów nagrywania CD/DVD.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.