Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ExtractNow Portable 4.6.7.1

ExtractNow Portable to przenośna wersja programu służącego do szybkiego wypakowywania archiwów. Obsługuje formaty ZIP, RAR, ISO, BIN, IMG, IMA, IMZ, JAR, GZ, LZH, LHA i SIT.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 528
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Nathan Moinvaziri
Rozmiar: 1.89 MB
Nazwa pliku: extractnow4671.zip

[inne wersje programu ExtractNow Portable]
ExtractNow Portable to przenośna wersja niewielkiej aplikacji, pozwalającej na szybkie wypakowanie skompresowanych plików w popularnych formatach: ZIP, RAR, ISO, BIN, IMG, IMA, IMZ, JAR, GZ, LZH, LHA i SIT. Program posiada prosty lecz bardzo intuicyjny interfejs graficzny i podstawowe ustawienia. Dzięki temu możliwe jest przeciągnięcie archiwum na okno aplikacji, aby wypakować dane. Użytkownik może również domyślnie skojarzyć wybrane formaty plików z narzędziem, aby system odwoływał się tylko do niego.

ExtractNow integruje się z Eksploratorem Windows, więc mamy go w każdej chwili pod ręką. W najnowszej wersji dodano listę plików wykluczonych z rozpakowywania, dodano przycisk CANCEL do okienka dialogowego nadpisywania, a także opcję minimalizowania podpowiedzi. Naprawiono sporo bugów oraz przebudowano ustawienia domyślne. Prezentowana wersja nie wymaga instalacji na dysku.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.