Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Q-Dir Portable 64-bit 5.08

Q-Dir Portable to przenośna wersja menadżera plików, który można traktować jako alternatywa dla Eksploratora Windows czy popularnego Total Commandera.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 147
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: SoftwareOK
Rozmiar: 834 KB
Nazwa pliku: Q-Dir_Portable_x64.zip
Q-Dir Portable to przenośna wersja bezpłatnego menadżera plików, który z powodzeniem zastąpić może Eksploratora Windows czy popularnego Total Commandera - oferując przy tym znaczne możliwości przeglądania plików i zarządzania nimi. Interfejs program Q-Dir podzielony jest na cztery elementy, w których można wyświetlać różne lokalizacje plików i modyfikować wygląd aplikacji, zmieniając rozmiar poszczególnych okien czy ich układ. W najnowszej wersji poprawiono błąd związany z nieodpowiednim wyświetlaniem czcionki na widoku drzewa. Zaktualizowano także pliki z wersjami językowymi. Jest to wersja dostosowana do systemów 64 bitowych.

Q-Dir w przejrzysty sposób przestawia wyświetlane pliki i foldery – do różnych typów danych stosowane są różne kolory czcionek, a po kliknięciu np. utworu muzycznego widoczne są informacje o jego wykonawcy, nazwie albumu itp. Aplikacja zawiera także narzędzie, który umożliwia przejście do określonych miejsc na dyskach komputera (tzw. Ulubione lokalizacje). Ważną zaletą aplikacji jest jej elastyczność - ma duże możliwości konfiguracyjne, co pozwala dostosować wiele aspektów jej funkcjonowania do swoich potrzeb. Twórcą programu jest SoftwareOK. Prezentowana wersja nie wymaga instalacji na dysku.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.